bg
Zarabiaj więcej, dzięki możliwości porównania ofert wielu skupów
Jeden formularz wysyła ofertę do wszystkich skupów w bazie danych
Wycena pojazdu jest darmowa

O usłudze

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ – to obecnie jedna z najwygodniejszych oraz najszybszych form sprzedaży samochodu. Do niedawna aby sprzedać auto bez osobistego angażowania się w całą transakcję należało wstawić auto do obcego autokomisu który próbował sprzedać nasze auto. Niekiedy się to udawało szybko a nieraz sprzedaż samochodu trwała długie miesiące a koniec końców auto wracało do właściciela często w dużo gorszym stanie. Nie była to wygodna ani bezpieczna forma sprzedaży auta dlatego firmy prezentujące ofertę na tej stronie zaczerpnęły wzorce od dawna stosowane chociażby na terenie USA gdzie firmy handlujące samochodami odkupują auta od klientów od ręki wypłacając gotówkę a następnie dopiero szukają Klienta. Skup samochodów za gotówkę gwarantuje osobom korzystającym z tej usługi bezpłatny dojazd do Klienta, bezpłatną wycenę samochodu oraz natychmiastową wypłatę gotówki. Klient otrzymuje na miejscu także umowę kupna sprzedaży pojazdu co powoduje, że pozbywa się jakichkolwiek zobowiązań względem sprzedanego samochodu i może od razu udać się do wydziału komunikacji celem wyrejestrowania samochodu. Bardzo duża konkurencja na rynku motoryzacyjnym, duże nasilenie importu aut z zagranicy powoduje, że sprzedaż samochodu w chwili obecnej zajmuje wiele czasu, auta tracą na wartości bardzo szybko a klienci najchętniej kupują auta jedynie w idealnym stanie. Firmy prezentujące ofertę na naszej stronie skupują auta w każdym stanie wyprodukowe w latach 1998-2012r. Jest to największy konglomerat dilerów w całej Polsce – dlatego z pewnością od tych firm otrzymają Państwo najwyższe stawki za odkupowane auta. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie poszczególnych firm prowadzących skup aut w całej Polsce. Zapraszamy do współpracy!

Skup-aut-samochodow.pl to usługa umożliwiająca wyszukiwanie skupów aut najbliżej Twojej miejscowości oraz porównywania ich ofert, dzięki czemu możesz uzyskać znacznie wyższe stawki za sprzedawane auto.
Serwis skup-aut-samochodow.pl został założony z myślą o osobach chących sprzedać samochód w coraz bardziej popularnych ostatnimi czasy skupuach samochodów.
Nie wiesz gdzie opłaca się sprzedać samochód? A może masz jakiś z problem ze stroną lub znalazłeś błąd w ofercie? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się rozwiązaniem Twojego problemu.
Tagi
Ogólnopolski konglomerat firm skupujących auta prowadzi skup aut z całego kraju, Skup samochodów Wrocław, Poznań, Opole, Katowice oraz ponad 50 innych skupów aut odkupią każde auto wyprodukowane w latach 1997-2012 r. za gotówkę od ręki. Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez Klienta. Wystarczy wybrać skup najbliżej miejsca zamieszkania a pracownicy skupu wycenią auto bezpłatnie oraz dojadą pod dom Klienta. Skup aut Wrocław, Poznań, Opole, Katowice, Kędzierzyn-Koźle i inne zapraszą do współpracy.